Pražský přehled kulturních pořadů 12/2016

S námi máte přehled
Zpět

Pražský přehled kulturních pořadů 12/2016

Milí čtenáři, nebudu se zde tentokrát přidávat ke všeobecné zvláštní náladě ve společnosti. Ráda bych vám opravdu srdečně popřála klidný a příjemný závěr roku bez obvyklých hektických honiček, nákupů, úklidů a podobných vymyšleností, které z nás, podle mě, jen vysávají energii. Pokud to někomu ale přináší naplnění a radost, budiž mu přáno. Kdo se chce a může věnovat trochu jinému prožívání předvánočního a vánočního času, tomu zde doporučím několik možností.

Nejprve určitě zajděte do nově zrekonstruované stálé expozice a klášterních zahrad Anežského kláštera. Obnova se včetně nového moderního grafického vizuálu velmi povedla, však to bylo potřeba jako sůl. Otevřeno je celoročně, zahrady se zavírají jen v době nepříznivého počasí.

V klášteře ještě zůstaneme. Velmi ráda bych vás pozvala na originální koncert souboru Cappella Mariana pod vedením Vojtěcha Semeráda, který uvede vícehlasé skladby z 15. století, dosud téměř nehrané. Další informace najdete v rubrice Koncerty.

S dětmi můžete vyrazit třeba do zimní zoo, jak na Mikuláše i na Štědrý den je připraven příjemný program. Jinou zajímavou možností je návštěva Chvalského zámku, kde budou mít dokonce i živý betlém. Mnoho dalších akcí najdete uvnitř vydání.

Užijte si sváteční dny co nejlépe.

Alice Braborcová, odpovědná redaktorka

Pražský přehled kulturních pořadů 12/2016

Celé vydání Pražského přehledu kulturních pořadů v prodeji za 30 Kč u vašich prodejců

datum zveřejnění: 22.11.2016, počet zobrazení: 4907

NAPIŠTE NÁM

Další články z vydání

KAM po Česku listopad - prosinec 2016
cs
KAM na výlet Rodina 2016/2017
cs
Pražský přehled kulturních pořadů 12/2016
cs
Travel EYE November 2016 - February 2017
en de
OPEN Czechia Listopad 2016 - Luty 2017
pl sk
KAM po Česku