Kariéra

Redakce „KAM po Česku“ hledá člena redakčního týmu

náplň práce:

redakční

  • úpravy textů klientů, psaní vlastních i redakčních příspěvků
  • účast na TK, novinářských cestách, akcích profesních sdružení

obchodní

  • obchodní komunikace se stávajícími a jednání s novými klienty
  • účast na veletrzích a akcích z oblasti cestovního ruchu a kultury

ostatní

redakce podporuje vybrané projekty v oblastech:

  • cestovního ruchu a volnočasových aktivit v ČR
  • kultury a kulturně společenského dění v ČR
  • charity pro děti a rozvoje neziskových projektů

požadujeme

  • dobrou komunikaci, samostatné rozhodování, tvůrčí jednání
  • orientaci v oblasti turismu, kultury a volnočasových aktivit
  • cit pro spisovný jazyk, schopnost tvořit autorské i redakční texty
  • uživatelskou znalost PC (Windows, Outlook, Word, Excel, Adobe Acrobat)

vítáme

  • doloženou praxi v médiích, obchodních firmách, reklamních agenturách
  • doloženou praxi v oblasti samosprávy obcí, měst či krajů ČR
  • znalost místopisu ČR a příhraničí Polska, Slovenska, Německa, Rakouska

nabízíme

  • Dohodu o provedení práce (DPP) / spolupráci na živnostenský list (OSVČ)/li>
  • základní odměnu + % provize + příplatky a benefity dle dosažených výsledků
  • práci z domova nebo v sídle redakce
  • PC, mobilní telefon, náhrady za dopravu a ubytování

Vaše životopisy (CV v rozsahu max. 2 normostrany) s uvedením kontaktů pro komunikaci zasílejte na adresu: foltyn@kampocesku.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovor, který proběhne na adrese redakce.

aktualizováno 8. 9. v 10.00 hod.

počet zhlédnutí: 77

Máte zájem
o zásílání novinek?

Zadejte Vaši emailovou adresu a zajistěte si tak aktuality z České republiky.

Produkt byl úspěšně přidán do košíku
Produkt byl úspěšně odebrán z košíku