Festival Děti, čtete?  Přidat aktualitu

06.09.2021 | 11:12
deti ctete fb event cover 1920x1005

Zahájení festivalu proběhne 14. 9. 2021 v prostorách Werichovy vily na Kampě. Na návštěvníky opět čeká bohatý literární program, tržiště těch nejlepších dětských knih a také velký dort z Erhartovy cukrárny!

Ojedinělý český literárně-dramatický festival Děti, čtete? se už podvanácté zaměřuje na dětské (ne)čtení. Na téma, které není cizí moudrým rodičům ani zasvěceným odborníkům, upozorňuje formou literárních dílen, autorských čtení, besed se spisovateli a básníky i výtvarných workshopech nebo divadle. Zároveň připomíná dětem i všem, co jim čtou, že u nás nepřetržitě vznikají kvalitní a inspirativní dětské knížky.

„Přestože letos proběhne už 12. ročník, festival Děti, čtete? se nikdy nerozrostl do obřích rozměrů a zůstává spíše komorní, rodinnou událostí. Ale stejně jako se rozrůstají místa konání, rozšiřuje se i okruh návštěvníků, protože už nemusí za literaturou a uměním pro děti jezdit do Prahy, ale mají možnost se zúčastnit mnoha workshopů a besed ve svých městech,“ říká nakladatelka Ivana Pecháčková, zakladatelka festivalu.

Vstup na všechny akce je zdarma.

Více informací najdete na www.detictete.cz


Obrázek č.0 Obrázek č.0 Obrázek č.0 Obrázek č.0